Winkels in de buurt

Resultaten verfijnen

0 magasins autour de moi

Office Deals

3.8 / 5meer info
Alle aanbiedingen van Office Deals
  • D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B)

    D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B)

    D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B). Modemsnelheid: 24000 Kbit/s, Modemtype: ADSL2. Upstream data snelheid: 2 Mbit/s, Downstream data snelheid: 24 Mbit/s. Datalink-protocollen: ADSL/ADSL2/ADSL2+. Afmetingen (BxDxH): 120 x 105 x 32 mm. Certificering:...

    Merk : d link

    € 37,49

    Levering Gratis

  • Switch D-Link DPE-101GI PoE adapter & injector

    Switch D-Link DPE-101GI PoE adapter & injector

    D-Link DPE-101GI- PoE/PoE+ compatible- For Gigabit and Fast Ethernet connections

    Merk : d link

    € 37,09

    Levering Gratis

  • D-Link DES-1210-08P netwerk-switch

    D-Link DES-1210-08P netwerk-switch

    D-Link DES-1210-08P. Switch type: Unmanaged. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Fast Ethernet (10/100). Netwerkstandaard: IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.. MAC-adrestabel: 8000...

    Merk : d link

    € 180,73

    Levering Gratis

  • Switch D-Link DGS-1210-52 netwerk-switch

    Switch D-Link DGS-1210-52 netwerk-switch

    D-Link DGS-1210-52. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 52, 48, 52, Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10GBASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE...

    Merk : d link

    € 414,17

    Levering Gratis

  • Switch D-Link DGS-108 netwerk-switch

    Switch D-Link DGS-108 netwerk-switch

    D-Link DGS-108. Switch type: Unmanaged. Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 8000 entries, Ondersteunde...

    Merk : d link

    € 33,95

    Levering Gratis

  • Switch D-Link DGS-1008D/E netwerk-switch

    Switch D-Link DGS-1008D/E netwerk-switch

    D-Link DGS-1008D/E. Switch type: Unmanaged. Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 4000 entries, Ondersteunde data-overdrachts

    Merk : d link

    € 29,90

    Levering Gratis

  • Switch D-Link DXS-1210-12TC netwerk-switch

    Switch D-Link DXS-1210-12TC netwerk-switch

    D-Link DXS-1210-12TC. Switch type: Managed, Switch-laag: L2. Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z. MAC-adrestabel:...

    Merk : d link

    € 1425,56

    Levering Gratis

  • Draadloze Router D-Link DNR-312L digitale video recorder

    Draadloze Router D-Link DNR-312L digitale video recorder

    D-Link DNR-312L. Videocompressieformaten: ASF, AVI, H.264, M-JPEG, MPEG4, Video capturing speed: 270 fps. Maximum vaste schijf: 4000 GB. Compatibele besturingssystemen: Linux. Stroomvoorziening: DC 12V 3A, Vermogensverbruik (max): 30 W. Afmetingen (BxDxH):

    Merk : d link

    € 293,82

    Levering Gratis

  • Switch D-Link DGS-1016D/E netwerk-switch

    Switch D-Link DGS-1016D/E netwerk-switch

    D-Link DGS-1016D/E. Switch type: Unmanaged. Copper ethernet cabling technologie: 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. MAC-adrestabel: 8000 entries, Switchingcapaciteit: 32...

    Merk : d link

    € 89,77

    Levering Gratis

Meer producten Office DealsAlle producten Office Deals

Reclame

Amazon.de

meer info
Alle aanbiedingen van Amazon.de
  • D-Link DEM-431XT netwerk-transceivermodule

    D-Link DEM-431XT netwerk-transceivermodule

    D-Link 10 GbE SFP + SR transceiver is mm (l, 10 GbE SFP + SR transceiver die 10 gigabit multimode fiber (LC Duplex), zonder DMM, 80 meter met om 1und2, 300 meter met OM3

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    € 229,99

    Levering Gratis

  • D-Link Switch

    D-Link Switch

    Der Web Smart Managed Gigabit Switch DGS-1210 unterstützt zahlreiche Features die normalerweise nur in High-End Switches zu finden sind. Er gewährleistet ein Maximum an Kontrolle, Service und Sicherheit, aber ohne die Komplexität eines Enterprise Switches.

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    Leveringstermijn: 1 dag

    € 421,89

    Levering Gratis

  • D-Link dcs-37 ? 2 wandhouder voor dcs-4602ev/dcs-4802e ? Wit

    D-Link dcs-37 ? 2 wandhouder voor dcs-4602ev/dcs-4802e ? Wit

    dlink Fixed Dome Wall Mount Bracket voor DCS 4602ev and dcs-6400 4802e

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    € 25,90

    Levering € 3,49

  • D-Link dgs-1210 ? 28 Managed Smart III switch

    D-Link dgs-1210 ? 28 Managed Smart III switch

    D-Link 16-poort Layer2 Gigabit Smart managed switch

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    € 131,53

    Levering Gratis

  • D-Link DAP-2310/E WLAN N access point (2,4ghz, 1000 Mbps)

    D-Link DAP-2310/E WLAN N access point (2,4ghz, 1000 Mbps)

    DAP-1320 wl300mbit Access Point PoE D-Link/E

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    Leveringstermijn: 1 dag

    € 72,61

    Levering Gratis

  • D-Link DIR-809-879 AC1900 EXO smartbeam Gigabit Router

    D-Link DIR-809-879 AC1900 EXO smartbeam Gigabit Router

    600 + 1300mbps, WPA2, WPS, 1 x WAN, 4 x 1000Base-T, VPN passthrough Afmetingen: 220 x 199 x 74 mm, bijzonderheden: IPv6, VPN passthrough (PPTP/?L2TP/?IPSec), DLNA

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    € 110,78

    Levering Gratis

  • D-Link DIR-809-842 Wireless AC1200 Dual band Gigabit Router

    D-Link DIR-809-842 Wireless AC1200 Dual band Gigabit Router

    D-Link AC1200 Dual-Band Gigabit Router, Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    € 47,99

    Levering Gratis

  • D-Link DIR-809-605l/E N300 Snoerloze Cloud router (bijna Ethernet, 2,4 GHz, 4-Port-switch)

    D-Link DIR-809-605l/E N300 Snoerloze Cloud router (bijna Ethernet, 2,4 GHz, 4-Port-switch)

    Je 605l Cloud Router ? Wireless Router ? 4 poort switch

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    € 19,99

    Levering € 3,49

  • D-Link Dual-Band Wireless Gigabit Cloud Router, 300 & 867 Mbps, zwart

    D-Link Dual-Band Wireless Gigabit Cloud Router, 300 & 867 Mbps, zwart

    DIR-868L Wireless AC1750 Dual Band Gigabit Cloud Router - Wireless Router - 4-Port-Switch

    Merk : d link

    Beschikbaarheid : 3 dagen

    Leveringstermijn: 1 dag

    € 59,99

    Levering € 18

Meer producten Amazon.deAlle producten Amazon.de

Salland Computers BV

3.4 / 5meer info
Alle aanbiedingen van Salland Computers...
  • Dlink MyFull Hd Pan & Tilt Wi-fi Camera

    Dlink MyFull Hd Pan & Tilt Wi-fi Camera

    Merk : d link

    € 148

    Levering € 8,99

  • Dlink MyHome Siren

    Dlink MyHome Siren

    Merk : d link

    € 48,50

    Levering € 8,99

  • Dlink Ac1200 Whole Home Wi-fi System (3 Pack)

    Dlink Ac1200 Whole Home Wi-fi System (3 Pack)

    Merk : d link

    € 248

    Levering € 8,99

  • Dlink Wi-fi Smart Power Strip

    Dlink Wi-fi Smart Power Strip

    Merk : d link

    € 116,50

    Levering € 8,99

  • Dlink Ac2200 Tri-band Whole Home Mesh Wi-fi Sy

    Dlink Ac2200 Tri-band Whole Home Mesh Wi-fi Sy

    Merk : d link

    € 340

    Levering € 8,99

  • Dlink Wi-fi Smart Plug

    Dlink Wi-fi Smart Plug

    Merk : d link

    € 36

    Levering € 8,99

  • Dlink Dir-882

    Dlink Dir-882

    Merk : d link

    € 140

    Levering € 8,99

  • Dlink Wireless Ac2200 Wave 2 Tri-band Unified

    Dlink Wireless Ac2200 Wave 2 Tri-band Unified

    Merk : d link

    € 337

    Levering € 8,99

  • Dlink Dgs-3630-52pc/si

    Dlink Dgs-3630-52pc/si

    Merk : d link

    € 4452

    Levering € 8,99

Meer producten Salland Computers BVAlle producten Salland Computers BV